Sorter, Otomasyon, Sorter sistemleri, Sorter otomasyonu, Sorter imalatı, Sorter hatları üretimi

Sorter otomasyonu ve sorter sistemlerimiz

Sorter, (Otomasyonlu kargo ayrıştırma sistemleri)

Depolama ve ayırma işlemlerinin otomatik gerçekleştirildiği yüksek teknoloji ürünü olarak yer almaktadır. Kargo sistemlerinde ve lojistik zincirinde kolaylıklar sağlamayı hedefleyen bir üründür. İdas otomasyon olarak uzun yıllardır sektöründe lider kargo ve lojistik firmalarına sorter ve konveyör sistemleri ve otomasyonları kurmaktayız.

Üstün Teknoloji Konveyör Otomasyonu

Üstün teknoloji özelliklerine sahip konveyör otomasyonu otomatik kargo sistemini kapsar. Sürekli aktarma sağlayan mekanizması ile doğru çözüm üründür. Anahtar tesliminden ürün kurulum aşamasına kadar hizmeti tam teşekküllü aktarılmaktadır. Yüksek motor gücü ile taşıma zincirini sürdüren konveyör ürünü, konveyör depolama sistemleri olarak hizmet vermektedir. Taşıma zincirini sağlayan unsur olması ile beraber depolama sistemleri otomasyona bağlı gerçekleşir.

 

Üretimi – Dizaynı – Kurulumu

Konveyör üretimi sağlayan firmamız; konveyör otomasyonuna ilişkin diğer destek hizmetlerini de sunmaktadır. Depolama sistemlerinin dizaynını yaparak tecrübeli ekipçe hizmet aktarılmaktadır. Bu süreçte kargo ayrıştırma sistemi otomasyon niteliği ile üretimi sağlanır. Kurulum ve ek hizmetlerle de anahtar teslim sağlanır.

 

Kurulum aşamasında;

kalifiyeli montaj ekibimiz gerekli işlemleri uygularken ürüne yönelik detay ve bilgileri de aktarmaktadır. Kaynakları ne şekilde kullanmanız gerektiği ve ürüne ilişkin her türlü detayları da belirtmektedir. Bununla beraber kalifiyeli ekibimiz hizmetinde bütün çözümleri sunmaktadır. Sistemin konsept dizayn aşamasında dikkate alınan hususlar;

  • Lojistik tedarik gücünüzü dolaylı olarak arttıran
  • Taşıma zincirini sürekli hizmet verecek şekilde düzenleme

hususları olarak yer alır. Sistemin konsept dizaynından sonra ise üretim aşamasında verimlilik unsurunu karşılayacak şekilde çalışma yapmaktayız.

 

Kurulum & Montaj İçin Özel Ekip

Sistemin anahtar teslimi olan kurulum/montaj aşaması ivedi ve sorunsuz esasına bağlı sağlanır. Kurulum için yönlendirdiğimiz ekip üst düzey kalifiye çalışanı olarak bulunur. Bütün hizmeti detaylarını aktaran ve çözüm desteği sağlayan ekibimiz olmaktadır. Üstük teknoloji mühendislik sisteminin; kaynakların kullanımı için de destek çözümü sağlamaktadır. Özel ekibimiz kurulumda sistemi teslim edilebilir hale getirmek için;

– Sistemi sürekli çalışabilir pozisyonda bulundurmak için dengeli kurulum sağlar.

– Sistemin kaynaklarından verimin alınabilmesi için sistem kontrolü sağlanır.

– Kurulum sonrası sistemin test aşaması ile çalışma kapasitesi kontrol edilir.

Bu esaslarını dikkate alarak hizmeti sağlamaktadır. Sonraki süreç için sisteme dair hizmetler danışmanlık birim hizmetleri kapsamında aktarılmaktadır.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir