Otomasyon, Yazılım

Otomasyon yazılım çözümlerimiz

Endüstri 4.0 Nesnelerin interneti ; Endüstri 4.0 ile gerçek ve sanal dünya arasında bir ağ oluşturun ve dijitalleştririlmiş bilgi teknolojisi ile üretim süreçlerinize idas otomasyon yazılım ve otomasyon çözümleri ile hakim olun.

Endüstri 4.0 bir ürünün tüm yaşam döngüsünü belirler:

Fikirden geliştirme, üretim, kullanım ve bakımdan geri dönüşüme kadar her şey kontrolünüz altında olsun.

atık su arıtma scada
alibeyköy iski likya arıtma tesisi
alpet-petrol-marker-enjeksiyon-dozajlama-scada
meteoroloji istasyonu ekran görüntüleri sera için
palet transfer şişecam fabrikası
kervan gıda a.ş. akhisara fabrika 4 .jelly hattı pişirme dozajlama vorteks ve mogul sonrası ekipmanlar ın komple otomasyonu
Gıda, Demir çelik, otomotiv, tekstil veendüstrinin hemen her kolunda Makinelerin otomasyonu ile yüksek hassasiyet ve kullanılabilirlik, yüksek verimlilik ve esneklikle birleştirilmektedir. idas yazılım ve otomasyon, endüstrinin taleplerini iyi bilmekte ve kendisini komple bir çözüm sağlayıcı olarak görmektedir.
Yazılım ve Otomasyon çözümlerimiz uzun yıllardır çeşitli alanlarda ürünlerin üretiminde ve işlenmesinde başarıyla kullanılmaktadır. Otomotiv, robot, konveyör, yük palet asansörleri, her türlü PLC ve SCADA gerektiren hat ve makinaları olan ve üretim tarafında faaliyet gösteren müşterilerimize pazarda teknolojik bir avantaj sağlıyoruz.

Endüstri 4.0 da idas

idas Otomasyon, endüstriyel işletmelerin üretim operasyonların digital olarak yönetilmesi için Akıllı Üretim Yönetimi Sistemi geliştirir ve kurar. Bu sistemler Endüstri 4.0 konseptindeki akıllı fabrikalar ve onların digital araçlar ile yönetilen versiyonlarını oluşturur. İşletmeleri, Akıllı Fabrika, Digital Fabrika, olarak da adlandırılan hale dönüştüren bu sistemler, Üretim planlama, üretim izleme, üretim performans takibi, duruş analizi, OEE, TEEP hesaplamaları, MTTR, MTBF, FR , FFR hesaplamaları ile işletme yöneticilerine kayıp analizi yapma ve kök neden analizi de yaparak işletmenin kayıplarını bulma ve yok etme imkanı sunar.

Sunulan ürünler ve hizmetler ile işletmeler kağıtsız işletme ye dönüşür. Endüstriyel PC ve Panel PC ler ile de görsel işletme uygulamaları yapılır ve böylelikle operatör farkındalığı artarak, işletmelerde kalite test yönetimi konusuna da destek sunan önemli bir araç elde edilmiş olur.

Kullanıcı üretim işletmeleri, setup değişim sürelerini kısaltmak için SETUP sürelerini kırılımlı biçimde tanımlayıp takip ederek SMED analizi yapabilir ve SETUP sürelerini dikkate değer oranda kısaltabilirler.

Sunulan ürün ve çözümler, üretim işletmelerinin, fabrikaların, hızlı, çevik, kaliteli ve düşük maliyetli üretim yapmalarına imkan sağlayarak teslim sürelerinin de önemli ölçüde kısalmasını sağlarlar.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir