Sıcaklık ve Nem izleme

Scaklık ve Nem izleme sistemlerimiz

Isı Takip, Sıcaklık Takip ve Nem Takip sistemleri

bir çok uygulamada kaliteyi arttırıcı en önemli unsurlardan birisidir. Bu kaliteyi arttırıcı unsur zaman içerisinde kanuni bir zorunluluk olarak ta karşımıza çıkmaktadır.

Idas otomasyon olarak endüstriyel ölçüm cihazları kullanarak çeşitli niceliklerin takip problemlerine ekonomik ve kararlı çözümler üretiyoruz. Çözümlerimizi oluştururken farklı uygulamaların durumlarını göz önünde bulunduruyor ve tasarımlarımıza yansıtıyoruz. Bu nedenle onlarca farklı sektörün Isı Takip, Sıcaklık Takip ve Nem Takip problemine çözüm üretebiliyoruz.

Sıcaklık ve Nem takip sistemlerimizdeki proje yaklaşımımız, ürettiğimiz yazılım ve donanımların uluslararası kalite standartları doğrultusunda geliştirmesini yapmak, kaliteli üretim süreçleri oluşturmak ve satış sonrası desteğini en iyi şekilde sağlamaktır.

İdas otomasyon tüm iş süreçlerini ISO 9001-2008 kalite yönetim sistemi ile kayıt altına almıştır.
Ağırlıklı olarak makina, gıda, sağlık, lojistik ve ilaç endüstrilerine hizmet üreten firmamız, sorumluluğumuzun bilincinde, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak yazılımlar ve donanımlar geliştirmektedir.

İdas otomasyon bir çok gıda deposu, gıda üretim tesisi, ecza deposu, eczane, hastane, lojistik deposu ve ilaç üretimi tesisinin Isı Takip, Sıcaklık Takip ve Nem Takip çalışmalarında öncü rol üstlenmiştir.
sıcaklık nem izleme
sıcaklık nem ölçüm izleme
sıcaklık nem izleme scada sistemlerimiz

İdas sıcaklık ve nem takip sistemi özellikleri

İşletmenin yapısına uygun sıcaklık ve nem sensörü seçilir. Analog çıkışlı sensörler kullanılabildiği gibi modbus çıkışlı sensörlerde kullanmaktayız.

Tekbir modbus kablosu sahadaki yüzlerce sensörü dolaşarak PC ye ulaşır ve PC deki program sıcaklık ve nem datalarını database’ine kaydeder. Basit database yapısıyla yıllarca depolama yapabilir. Görsel arayüzleri ile sıcaklık ve nemler izlenir, grafik ortamda analiz edilir ve geçmişe dönük olarak istenen tarih saat aralığında istenen noktalara göre raporlanır.

Sıcaklık ev nem lere limit tanımlanabilir ve bu limitler aşıldığında istenen kullanıcılara sistem mail veya SMS yolu ile otomatik bilgi gönderir.

Sıcaklık nem sensörlerinin kalibrasyon sertifikaları müşteriye teslim edilir. Ayrıca müşteri isterse programda istediği sıcaklık nem değerine şifreli ekrandan ofset tanımlayarak yeniden sıcaklık nem ayarı yaparak değerleri değiştirebilir. İdas sıcaklık nem takip sistemi ekonomik olduğu kadar da kalitesi yanında kullanıcı dostu ara yüze sahiptir. Programı herhangi bir kullanıcı kurabilir ve yönetebilir.